BTC 9451.50€
BCH 285.00€
DASH 104.87€
EOS 3.86€
ETC 5.75€
ETH 200.42€
GNO 16.15€
LTC 88.86€
REP 11.28€
XLM 0.08€
XMR 74.90€
XRP 0.29€
ZEC 67.29€
ADA 0.05€
QTUM 2.85€
XTZ 0.96€

Kdo jsme?

Jsme ambiciózní lidé ochotní investovat svůj čas a finance na zviditelnění kryptoměn na Slovensku a věříme, že jednoho dne se bude platit kryptoměnou za každou službu nebo produkt. Naším cílem je přinést Vám výhody, které slovenský trh ještě nezná. Jednou z nich je také KryptoTop Premium.

Jsme registrovaná slovenská společnost, která se říadí podle zákonů Slovenské republiky a EU.

Náš tým

Tomáš
Myšlenka vytvořit KryptoTop mě od začátku fascinovala. Jelikož jsem programátor, můj zájem o kryptoměny je technického typu. V týmu zastávam úlohu hlavního programátora, zodpovídám za technickou čast projektu a neznám slovo nemožné.

Michal
Jsem spoluzakladatel KryptoTop.sk. Kryptoměny a technolegie blockchain mě fascinují už od roku 2017. Mojí úlohou je marketing projektu a komunikace s partnery. Mezi moje záliby patří poznávání nových lidí a budování týmu.

Andrej
Jako jeden ze zakladatelů jsem v týmu od roku 2017. Můj zájem o kryptoměny je spíše obchodní, neboť jsem pět let aktivně obchodoval na FX trhu. V projektu zastřešuji komunikaci s dodavateli a odběrateli, navrhuji funkčnost a dlouhodobou vizi projektu.

"Jsme přesvědčeni, že jen tvrdá práce, neustálá inovace a férové jednání jsou základ pre dlouhodobou spolupráci."

Kde jsme a kam směřujeme?

1.2.2018

Rýchlý nákup kryptoměny

Úspěšně jsme pro Vás spustili nákup devíti kryptoměn. Nákup je plně automatický a realizuje se automaticky po Vaší platbě.

1.3.2018

KryptoTop Premium

Rozšířili jsme naše služby o KryptoTop Premium, kde prehledně vidíte všechny Vaše kryptoměny, jejich cenu a graf. Díky SEPA převodu Vám můžeme nabídnout výhodnější cenu kryptoměny.

20.3.2018

Přidání nových kryptoměn na nákup

Naši nabídku neustále rozšiřujeme. V nejbližší době přidáme kryptoměny EOS, GNOSIS, AUGUR a STELLAR. Každou kryptoměnu budete moci nakupovat za eura a okamžitě za aktuální kurz.

15.7.2018

Přijímání kryptoměn

Zabezpečíme, abyste si mohli Vaše kryptoměny pohodlně poslat do KryptoTop Premium a následně s nimi obchodovat.

30.7.2018

Pravidelný nákup

Uvědomujeme si, že ne všichni máte čas na každodenní sledování vývoje kurzů kryptoměn, a právě pro Vás vytváříme možnost pravidelného nákupu kryptoměn a tím přeměřováni jejich ceny. Spolupracujeme se zkušenými investory na vytvoření portfolia z několika kryptoměn.

Informační stránka

Založení informační stránky www.usebit.org, kde najdete všechny společnosti, které přijímají platby v kryptoměnách

(25.7.2018) spuštění testovací verze

9.10.2018

Rozšíření služeb

Přidali jsme možnost nákupu a prodeje dvou nových kryptoměn Cardano, QTUM. A možnost založit si podnikatelský účet.

Platební brána

Pracujeme na vytvoření platební brány na jednoduché platby v měnách, které jsou dostupné v KryptoTop Premium. Chceme dokázat, aby byla platba v kryptoměnách dostupná pro bežné lidi a lacinější pro kamenné obchody a e-shopy.

Nové nápady

Jsme dynamicky se rozvíjející tým, který rád přivítá nové nápady. Pokud máte jakýkoliv nápad na zlepšení krypto komunity, sem s ním. Určitě ho s Vámi rádi prokonzultujeme. Jsme otevřeni každé spolupráci. Samo se to neudělá

Menu