BTC 3162.10€
BCH 106.10€
DASH 68.70€
EOS 2.43€
ETC 3.58€
ETH 106.86€
GNO 10.04€
LTC 37.14€
REP 11.78€
XLM 0.07€
XMR 41.20€
XRP 0.26€
ZEC 44.45€
ADA 0.04€
QTUM 1.67€

Možnosti spolupráce

Hráte si s obrázkami, alebo dokonca videami na tématiku kryptomien? Začnite ich spracovávať tematicky a umiestňujte ich na Internet. Ľudia majú radi obrázky a obrázok ľahko utkvie v pamäti. Radi Vás správne nasmerujeme a v činnosti podporíme.

Krypto world vás baví a chcete na túto tému spracovávať články? Žiadny problém. Zariadime Vám redaktorský prístup a môžete začať prispievať s ďalšími redaktormi do blogu. Nikde ste s takýmto systémom nepracovali? Redakcia je urobená tak, že ju obslúžite veľmi jednoducho. Ak sa osvedčíte, tak môžete prevziať celý vlastný projekt.

Viete anglicky a máte voľných niekoľko hodín týždenne? No výborne. Veľa ľudí nevie. Tak im články prekladajte. Vy sa niečo naučíte, oni sa niečo naučia. WIN-WIN a finančný support je od nás samozrejmosťou.

Chcete podnikať? Navrhnite tému zameranie a svoj plán. Radi Vám poradíme. Keď neviete, tak my tých plánov máme hŕbu. Stačí napísať a dohodneme sa podľa toho, čo by ste chceli robiť. Čo vás baví? Hokej, remeslá, grilovanie, elektro? Viete koľko je E-shopov, ktoré podporujú platby Bitcoine a iných krptomenách v SR? Tak si skúste aspoň tipnúť. Správne. Tak to skúste aspoň spočítať na prstoch jednej ruky. Prečo KryptoTop asi vyvíjame?

Radi obchodujete na trhu a baví Vás vytvárať stratégie? Tak na čo ešte čakáte? Napíšte a predstavte nám Vašu stratégiu a určite nájdeme možnosť pre spoluprácu.

Viete robiť weby? Tak prečo nemáte nejaký informačný web o krypto problematike? Čas sa kráti a tá chvíľa, až o tom budú vedieť všetci, sa nezadržateľne blíži. Založte web, ktorý raz bude skutočným médiom. Radi Vám poradíme a nasmerujeme. Keď bude dobrý, tak radi nadviažeme spoluprácu.

Čo napríklad založiť a prevádzkovať Bitcoin automat vo svojom meste? Nečítali ste náhodou, že ľuďom v ich meste chýba? Viete prečo? Pretože ste im ho tam ešte nedali ! To budete vážne čakať na to, až im ho tam dá niekto iný? Najlepšie banka, nie? Vieme sa porozprávať aj spolupráci v tomto smere.

Máte úplne iný nápad, čo by ste pre rastúcu krypto komunitu mohli urobiť? Tak na čo čakáte. Napíšte nám a preberieme to. My nevieme všetko.

Jediné čo vieme je, že sa to neurobí samo!

Menu