BTC 3167.00€
BCH 106.30€
DASH 68.62€
EOS 2.46€
ETC 3.59€
ETH 107.00€
GNO 10.04€
LTC 37.38€
REP 11.80€
XLM 0.07€
XMR 41.32€
XRP 0.27€
ZEC 44.42€
ADA 0.04€
QTUM 1.67€

Kto sme?

Sme ambiciózni ľudia ochotní investovať svoj čas a financie na zviditeľnenie kryptomien na Slovensku a veríme, že raz sa bude platiť kryptomenou za každú službu alebo produkt. Naším cieľom je priniesť Vám výhody, ktoré Slovenský trh ešte nepozná. Jednou z nich je aj KryptoTop Premium.

Sme registrovaná Slovenská spoločnosť, ktorá sa riadi podľa predpisov Slovenskej republiky a EÚ.

Náš tím

Tomáš
Myšlienka vytvoriť KryptoTop ma od začiatku fascinovala. Keď že som programátor, môj záujem o kryptomeny je technického typu. V tíme zastávam úlohu hlavného programátora, zodpovedám za technickú časť projektu a nepoznám slovo nemožné.

Michal
Som spoluzakladateľ KryptoTop.sk. Kryptomeny a technológia blockchain ma fascinujú už od roku 2017. Mojou úlohou je marketing projektu a komunikácia s partnermi. Medzi moje záľuby patrí spoznávanie nových ľudí a budovanie tímu.

Andrej
Ako jeden zo zakladateľov som v tíme od roku 2017. Môj záujem o kryptomeny je skôr obchodný, keďže som päť rokov aktívne obchodoval na FX trhu. V projekte zastrešujem komunikáciu s dodávateľmi a odberateľmi, navrhujem funkčnosť a dlhodobú víziu projektu.

"Sme presvedčení, že len tvrdá práca, neustála inovácia a férové jednanie sú základ pre dlhodobú spoluprácu."

Kde sme, a kam smerujeme?

1.2.2018

Rýchly nákup kryptomeny

Úspešne sme pre Vás spustili nákup deviatich kryptomien. Nákup je plne automatický a realizuje sa automaticky po Vašej platbe.

1.3.2018

KryptoTop Premium

Rozšírili sme naše služby o KryptoTop Premium, kde prehľadne vidíte všetky Vaše kryptomeny, ich cenu a graf. Vďaka SEPA prevodu Vám môžeme ponúknuť výhodnejšiu cenu kryptomeny.

20.3.2018

Pridanie nových kryptomien na nákup

Našu ponuku neustále rozširujeme. V najbližšom čase pridáme kryptomeny EOS, GNOSIS, AUGUR a STELLAR. Každú kryptomenu budete môcť nakupovať za eurá a okamžite za aktuálny kurz.

15.7.2018

Prijímanie kryptomien

Zabezpečíme, aby ste si mohli Vaše kryptomeny pohodlne poslať do KryptoTop Premium a následne s nimi obchodovať.

30.7.2018

Pravidelný nákup

Uvedomujeme si, že nie všetci máte čas na každodenné sledovanie vývojov kurzu kryptomien, a práve pre Vás Vytvárame možnosť pravidelného nákupu kryptomien a tým priemerovanie ich ceny. Spolupracujeme so skúsenými investormi na vytvorení portfólia z viacerých kryptomien.

Informačná stránka

Založenie informačnej stránky www.usebit.org kde nájdete všetky spoločnosti ktoré prijímajú platbu v kryptomenách

(25.7.2018) spustenie testovacej verzie

9.10.2018

Rozšírenie služieb

Pridali sme možnosť nákupu a predaja dvoch nových kryptomien Cardano, QTUM. A možnosť založiť si podnikateľský účet.

Platobná brána

Pracujeme na vytvorení platobnej brány na jednoduché platby v menách, ktoré sú dostupné v KryptoTop Premium. Chceme dokázať aby bola platba v kryptomenách dostupná pre bežných ľudí a lacnejšia pre kamenné obchody a e-shopy.

Nové nápady

Sme dynamicky sa rozvijajúci tím, ktorý rád privíta nové nápady. Ak máte akýkoľvek nápad na zlepšenie krypto komunity sem s ním. Určite ho s Vami radi prekonzultujeme. Sme otvorený každej spolupráci. Samo sa to nespraví

Menu